Umbra Dom Z Dużym Tarasem I Kotłownią Na Każdy Rodzaj Paliwa

Dom we Wrocławiu charakteryzuje prosta forma, elegancja i współczesna stylistyka. wiecej o autorze , jeśli na naszych barkach spoczywa wykończenie mieszkania lub domu, nie możemy zapominać listwach wykończeniowych, które zmienią jego wnętrze nie do poznania. Współzałożycielka pracowni KANDO_ARCHITECTS i absolwentka studiów magisterskich w ASP w Warszawie na Wydziale Architektury Wnętrz. Ukończyła również studia w PJWSTK w Warszawie na Wydziale Sztuki Nowych Mediów, kierunku Architektury Wnętrz. Doświadczenie zdobywała w uznanych pracowniach architektonicznych i wnętrzarskich w Monachium i Warszawie.
Urządzanie mieszkania i domu to bardzo istotne zadanie, gdyż zazwyczaj wiąże się z poważnymi kosztami. Nie należy się z tego względu dziwić, że kategoryczna większość osób pragnie kupić materiały doskonałej jakości, aby nie musieć wykonywać kolejnych poprawek. Tym sposobem, gwarantuje się również, że efekt ostateczny wytrzyma kilka lat, co również ma priorytetowe znaczenie.
Klikając Dodaj powiadomienie”, wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych. Moim zdaniem w³a¶nie warto zrobiæ sobie w salonie kominek, to super sprawa, bo nie tylko dogrzewa siê dom, ale równie¿ ³adnie wygl±da. Na przyk³ad kominki warszawa , co¶ takiego mi siê bardzo podoba. Takie wk³ady s± trwa³e i eleganckie. Dodatkowo jak siê ob³¿y kamieniem taki kominek, efekt jest gwarantowany.
Projekt należy do grupy projektów domów z wizualizacjami wnętrz , dzięki czemu osoby zainteresowane tym projektem mogą zobaczyć jak może wyglądać ich przyszły dom. Na aranżację wnętrza składa się kuchnia, która posiada jasne, drewniane szafki. Projektanci zrezygnowali z podwieszanych szafek, dzięki czemu jest ona bardziej przestronna i jasna. Autor wizualizacji zaproponował również aranżację salonu, łazienki i sypialni. Do projektu przygotowaliśmy również aplikację mobilną Panorama 360°, która umożliwia spacer po domu.
Projekt Umbra należy do projektów domów parterowych , niepodpiwniczonych i bez garażu. Na niespełna 88 m2 powierzchni użytkowej bez problemu pomieści się 3 - 4-osobowa rodzina. Układ funkcjonalny został podzielony na dwie oddzielne strefy funkcjonalne znajdujące się w przeciwległych częściach domu. Bryła domu posiada prostą formę, co sprawia, że jego realizacja nie będzie więc zbyt kosztowna. Wspólne spędzanie czasu w gronie rodzinnym lub znajomych umożliwia taras, który dzięki zadaszeniu pozwoli cieszyć się urokami natury niezależnie od pogody.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Umbra Dom Z Dużym Tarasem I Kotłownią Na Każdy Rodzaj Paliwa”

Leave a Reply

Gravatar